sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 908 989 729 | 905 934 579

Zahradní posezení v altánku

19.7.2017
 
Na rychlo postavený plachtový altánok nemá s tým pravým nič spoločné. Poskytnú tieň, ale kúzlo klasického altánku rozhodne nemajú.
 

Číst dál...

Akú strechu si urobiť na altánok?

19.6.2017
 
Na špičke popularity sa už dlhé roky nachádzajú drevené altánky. Treba dodať, že úplne zaslúžene. Väčšinou totiž hneď na prvý pohľad nadchnú veľmi príjemným dizajnom, spracovaním, charakterom. Pôsobí dobre a práve preto veľa ľudí zostáva verná tomuto tradičnému materiálu, aj keď by mala rad iných možností.

Číst dál...

Ako vyberať záhradný altánok?

22.5.2017
 

Ako vyberať záhradný altánok?

Záhradný altánok si v dnešnej dobe môžete zaobstarať rôznymi spôsobmi. Môžete osloviť stolárov a nechať si zhotoviť dokonalý drevený altánok na zákazku alebo sa pokúsiť postaviť si ho svojpomocne, prípadne si môžete zaobstarať altánok sériovo vyrábaný. Či tak alebo onak, len vy sami sa budete musieť rozhodnúť, ako má vyzerať a čo musí spĺňať.
 

Číst dál...

Lacná varianta záhradného prístrešku

 
20.4.2017
 
Idylická záhrada má nielen plochu pre získavanie prírodného opálenie, ale tiež vhodnou plochu pre tienenie. Z prístreškov na záhradu je možné vyberať skutočne značné množstvo, pričom ak sa výber sústredí výhradne na nízku cenu, je aj tak veľa možností.
 

Číst dál...

Ako vybrať záhradný gril?

14.4.2017
 
Grilovanie je skutočným fenoménom a nájde sa zrejme len málo ľudí, ktorí aspoň občas takéto akcie nerobia alebo sa ich prinajmenšom nezúčastňuje. Zdá sa, že pre majiteľov domov so záhradou či chat, sa vlastníctvo grilu stáva takmer nutnosťou. Ako ale vybrať vhodný gril?
 

Číst dál...

Ako vybrať popínavé rastliny pre záhradu a záhradné stavby?

 
Popínavé kvety a rastliny môžu z obyčajnej fádny stene alebo z jednoduchej konštrukcie drevené pergoly alebo terasy vykúzliť úžasný dekoratívny prvok, ktorým sa budete môcť kochať a vašu susedia vám ho budú závidieť. Aby ste však dosiahli čo najlepší vzhľad a hustého porastu, je nutné zvoliť vhodné druhy popínavých rastlín a správne sa o ne starať.
 

Číst dál...

Mýty aj fakty o záhradnom kovovom nábytku

Nábytok na záhradu by mal byť predovšetkým pevný, odolný, ale aj skladný. Všetko podstatné spĺňa kovový nábytok, ktorý má mnoho výborných vlastností.
 

Číst dál...

Drevené pergoly s polykarbonátovou strechou sú cenovo výhodné a vydrží dlho

 
Záhradná pergoly sa v dnešnej dobe vyskytujú u rodinných domov, reštaurácií, hotelov a na mnohých ďalších miestach. Ide o priestor, v ktorom môžete vychutnávať čerstvý vzduch a kompletné výhľad, ale zároveň ste strechou chránení pred príliš ostrým slnkom alebo rozmary počasia.
 

Číst dál...

Bezúdržbové drevené pergoly pre záhradu i reštauráciu

 
Pergoly sú hitom posledných rokov a neodmysliteľne patrí k rodinným domčekom, ale aj k reštauráciám so záhradkami a podobne.

Číst dál...

Ako zatieniť pergolu

 
 Pergola v záhrade je pre nás oáza pokoja. Bočné zatienenie pergoly nás ochráni pred vetrom aj prudkým slnkom.
 

Číst dál...

Inšpirácia: Moderná terasa vás priamo vyzýva na posedenie

Teplé dni veľmi radi trávime vonku. Kvalitné terasa pod pergolou nám umožní raňajkovať pri východe a večerať pri západe slnka.

Číst dál...

Plachtové altány a party stany

Lacnejší variantom záhradné stavby sú jednoduché plachtové altány, prípadne party stany, založené na rovnakom princípe použitia aj stavby. Nehodí sa však na dlhodobé užívanie.
 

Číst dál...

Prečo mať altánok na záhrade

Veľká záhrada pri dome v modernom štýle je určite vhodné miesto na to, umiestniť tu altánok, ktorý nielen vytvorí okrasu záhrady, ale aj priestor pre trávenie voľného času.
 

Číst dál...

Chcete pergolu ze dřeva, ale obáváte se vysokých nákladů?

Odpoveďou a riešením tohto problému môžu byť stavebnicové drevené pergoly z lamelového lepeného dreva.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte:

Video

 

Hliníkové přístřešky |Hliníkové pergoly Levné ALU přístřešky Betonové garáže Zahradní domky |Skladovací kontajnery Opěrné zdi | Pokládka zámkové dlažby | Japonské hliníkové přístřešky a pergoly | Oborový portál Svět-Garáží.cz | One Trade® | Dřevěné pergoly | Zámková dlažba | 


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l tvorba HIS WORK